Brīvprātīgo darbs Dardedzē

Visiem mūsu brīvprātīgajiem sakām paldies par rokām, sirdi, laiku, prasmēm un spējām, ko ik dienas ziedojat Dardedzē, lai palīdzētu bērniem augt drošākā pasaulē.

Dardedzes brīvprātīgais darbinieks ir sirsnīgs, palīdzēt gribošs cilvēks, kurš vēlas pievienoties mūsu mērķim - pasargāt bērnus no vardarbības. 

 

Kurš var kļūt par brīvprātīgo?

Brīvprātīgais var būt jebkurš cilvēks neatkarīgi no dzimuma, izcelsmes, nacionalitātes, reliģiskās piederības, politiskajiem uzskatiem  un vecuma. Katram, kas to vēlas, ir iespējas kļūt par brīvprātīgo darbinieku, ziedojot vienu dienu vai pāris stundas  nedēļā. Tas ir atkarīgs no Tevis, cik daudz vēlies veltīt sevi šim darbam.

 

Meklējam brīvprātīgo administratora postenim

- meklējam brīvprātīgo administratora vietai Dardedzē. Tās var būt tikai pāris stundas nedēļā, kad Dardedzē uzņem klientus, atbildi uz telefona zvaniem un palīdzi kādos steidzamos biroja darbiņos. 

Administrators kā Dardedzes sirds uz to brīdi, kamēr ir postenī. Tas ir pirmais cilvēks, ko klients (liels vai mazs) satiek un pirmā balss, ko dzird zvanot. Tāpēc svarīgi, ka tev patīk cilvēki, ka cieni katru - neatkarīgi no viņa vecuma, izskata, sociālā stāvokļa. Ticam, ka šis būs abpusējs ieguvums. Lūdzu aizpildi šo anketu un mēs Tevi sazināsimies tuvākajā laikā. 

 

Aizpildi pieteikuma anketu! Šeit.

 

Tomēr, 

Ja Tevi vairāk interesē iespēja izmantot savas radošās prasmes...

Viens no mūsu darbības virzieniem ir dažādu publikāciju veidošana. Ļoti gaidīsim palīgus, kas prot maketēt, zīmēt, fotogrāfēt, filmēt, tulkot un tad kopīgi sajust radīšanas brīnumu. Bieži tieši šeit topošajiem profesionāļiem vai radošiem amatieriem tiek dota iespēja izgatavot savu pirmo grāmatu vai videosižetu. Iespēja redzēt savas ieceres gatavā veidā un apzināties, ka Tavs darbs spēj uzrunāt cilvēkus un palīdz bērnus pasargāt no vardarbības dod pārliecību par paveiktā darba nozīmīgumu.

 

Ja Tu vēlies darīt kādu praktisku darbiņu...

Esam tik ļoti noslogoti savos darbos, ka reizēm nemaz nepamanām, ka mūsu zivju akvārijs kļuvis necaurspīdīgs un puķu dobes aizaugušas... Mums pietrūkst palīdzēt gribošas un strādīgas rokas, lai veiktu dažādus praktiskus darbiņus – sākot no puķu laistīšanas līdz mapīšu sakārtošanai konferenču laikā.

 

Un daudzas citas lietas iespējams darīt brīvprātīgajiem, tāpēc raksti info@centrsdardedze.lv 

 

Ko brīvprātīgajam piedāvā Dardedze?

Nodarbošanos atbilstoši interesēm.
Atbalstu un izpratni.
Talantīgākajiem iespēju tikt uzaicinātiem strādāt Dardedzes komandā - algotā darbā.

 

Raksti - info@centrsdardedze.lv vai zvani pa telefonu 67600685 

       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem