Antimobinga programma darbā ar maziem bērniem “Lielās dzīves skola” - apmācības pedagogiem jau 4. decembrī!

11.10.2019

Antimobinga programma darbā ar maziem bērniem “Lielās dzīves skola” - apmācības pedagogiem jau 4. decembrī!

Aicinām sākumsskolas un pirmskolas pedagogus uz vienas dienas apmācībām 4.decembrī "Antimobinga programma darbā ar maziem bērniem “Lielās dzīves skola” ". 

“Lielās dzīves skola” ir 7 nodarbību cikls, ko pedagogs vada bērniem vecumā no četriem līdz astoņiem gadiem. Programmas laikā bērni kopā ar pedagogu izstrādā savas klases/grupas noteikumus, mācās atšķirt mobingu no konflikta un sūdzēšanos no palīdzības lūgšanas, pārrunā, kā katrs bērns jūtas un ko visi kopā var darīt, lai palīdzētu viens otram ikdienas situācijās. Bērni mācās arī novērtēt viens otra stiprās puses un saprast, ka mēs katrs esam īpašs. 

Programmas laikā bērni mācās tādas prasmes kā empātija, emociju regulēšana, problēmu risināšana, attiecību veidošana  un citas. Pievēršot pastiprinātu uzmanību šo prasmju apguvei, bērni būs ne tikai laimīgāki un veselāki, spēs labāk mācīties, bet arī tiks radīta drošāka izglītības iestādes vide. 

Kā kļūt par programmas vadītāju savā skolā vai pirmsskolā?

  1. Pedagogs iziet 1 dienas apmācību "Centrs Dardedze" un saņem apliecību, kas ļauj īstenot programmu “Lielās dzīves skola”.
  2. Pedagogs vienojas ar iestādes (pirmsskolas izglītības iestādes, skolas u.c.) vadību par programmas realizēšanu darbā ar bērniem.
  3. Pedagogs informē bērnu vecākus par programmas saturu un programmas gaitu.
  4. Pedagogs īsteno programmu savā klasē vai grupiņā.
     

Dalības maksa vienai personai EUR 57,00.

Pēc apmācībām pedagogs saņems “Lielās dzīves skolas” rokasgrāmatu un materiālus programmas realizēšanai, kā arī apliecību. 

Apmācību norises laiks 2019. gadā:  4. decembris, 10.00 - 16.30

Apmācību norises vieta: "Centrs Dardedze", Cieceres iela 3a. 

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt anketu.

Vairāk informācijas par programmu un iespējām to apgūt var saņemt, rakstot uz ilze.znotina@centrsdardedze.lv, vai zvanot pa tālruni 67600685.

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru video Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes