"Citāda dāvana" ir klāt!

07.11.2017

Jau trešo gadu uzsākam pirmssvētku kampaņu "Citāda dāvana". Kā jau zināt - tā ir īpaša iespēja pārsteigt savus tuvos cilvēkus ar vēstuli no Ziemassvētku vecīša. 

Atgādinām, kā tas notiek:
  1. aizpildiet mazu anketu par savu bērnu vai citu tuvu cilvēku šeit: http://www.centrsdardedze.lv/lv/citada-davana
  2. veiciet brīvi izvēlētu ziedojumu "Centrs Dardedze" darbībai
  3. ap Ziemassvētkiem adresātam pa pastu pienāks personiska vēstulīte no Ziemassvētku vecīša!

Šogad anketa būs "vaļā" līdz 17.decembrim, tāpēc neatlieciet uz pēdējo brīdi - aizpildiet jau tagad! :)
 
Pagājušajā gadā bijām patiešām ļoti aizkustināti par kampaņas dalībnieku pozitīvajām atsauksmēm - par to, ar kādām emocijām vēstulītes saņēmuši bērni, vīri un omītes. :) Milzīgs prieks, ka varam palīdzēt vairot svētku prieku, jo sirsnīgums, ko cits citam dāvājat, nudien ir daudz vērtīgāks par jebkuru nopērkamu mantu. 
 
Savukārt, veiktie ziedojumi palīdzēja mums uzsākt daudzus lielus darbus šajā gadā - līdzās ikdienas darbam ar bērniem un ģimenēm esam ļoti daudz strādājuši pie tā, lai cietušo nopratināšanas process Latvijā kļūtu bērnam saudzīgāks (pilotprojekts "Bērna māja"). Daudz darīts arī programmā, kas metodoloģiski palīdz bērnudārziem kļūt par bērnam drošu un draudzīgu vietu. Un, protams, ļoti aktīvi skaidrojam dažādas ar bērnu drošību un audzināšanu saistītas tēmas, kur vien varam. Paldies visiem, kuri ir ar mums ceļā uz galveno mērķi - bērnību, brīvu no vardarbības.
 
Lai Jums pozitīvi citāds pirmssvētku laiks! :)
Atpakaļ
       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes