Dots devējam ...

23.08.2019

Dots devējam ...

Arī šogad jaunā mācību gada uzsākšanu nosvinēsim ar sirsnīgu, labdabīgu un labdarīgu notikumu - 4. septembrī no 16.00 līdz 19.00, gaidīsim visus LABDARĪBAS TIRDZIŅA PASĀKUMĀ "Centrs Dardedze" pagalmā!


Kā ierasts, mūsu tirdziņā noteikti būs atrodamas dažādas lieliskas bērnu mantas – rotaļlietas, apģērbu, šo to skolai noderīgu, praktiskas un elegantas mājlietu pērles, kolorītus aksesuārus, traukus, interjera objektus un daudzas neparastas, bet noderīgas lietas.

To visu varēsi iegādāties par simbolisku ziedojumu – joprojām turpinām vākt līdzekļus Džimbas drošības programmas telpu pārveidei.

Šajā reizē “Centrs Dardedze” LABDARĪBAS TIRDZIŅA apmeklētājus gaida arī vairāki pārsteigumi – galvenais no tiem – iespēja tikt pie lidojuma divām personām uz Spāniju (4. – 8. decembrī).

Kā tas viss notiks?

Pavisam vienkārši – līdztekus iepirkšanās azartam mantu tirdziņā, būs iespēja arī vienkārši ziedot, un par ziedojumu, kas ir vismaz 10 eiro vērtībā, pretī saņemsi Pateicības karti. Ir diezgan liela iespēja, ka tieši tā karte, ko būsi ieguvis sev, dos Tev iespēju tikt pie divām avio biļetēm no “Fly Me Away”, vai kādas citas vērtīgas lietas.

Protams, kā allaž būs iespēja cienāties ar īpašiem, mūsu pašu sarūpētiem našķiem, uzzināt vairāk par Džimbas drošības programmu, iepazīt jaunus vai satikt jau zināmos draugus un domubiedrus.

Bet plkst. 18:00 mūs visus sagaida kāds īpašs muzikāls pārsteigums, kopā ar ziņu par to, kurš tad tiks iepriecināts ar lidojumu turp - atpakaļ uz Spāniju!


Uz tikšanos LABDARĪBAS TIRDZIŅĀ trešdien, 4. septembrī no 16.00 līdz 19.00 Āgenskalnā, Cieceres ielā 3a!

Seko līdzi informācijai mūsu sociālajos tīklos!

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru video Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes