Džimbas aģenti tiekas salidojumā!

28.04.2017

Džimbas aģenti tiekas salidojumā!

Džimbas drošības programmas ietvaros tiek apmācīti ne tikai bērni, bet arī pirmsskolas un sākumskolas pedagogi, kuri apgūst “9 soļu programmu”. Viņi kļūst par Džimbas aģentiem un māca par drošību attiecībās bērniem pārstāvētajās pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestādēs.

Šobrīd Latvijā darbojas jau 218 Džimbas aģenti. Tā kā viņi pilda ļoti nozīmīgu lomu vardarbības pret bērnu mazināšanā, 25. aprīlī Rīgā AS “Latvijas valsts meži” telpās notika otrais Džimbas aģentu salidojums ar mērķi sniegt noderīgas zināšanas darbam ar bērniem, kā arī stiprināt viņu motivāciju.

Pasākuma dalībniekus iedvesmoja izglītības eksperta Artura Piļkēviča lekcija par bērna smadzeņu attīstību un darbu ar bērnu emocijām, Latvijas intelektuālās attīstības centra dibinātāja Maira Dzene dalījās ieteikumos par pašu pedagogu iekšējo resursu atjaunošanu, savukārt “Centrs Dardedze” pārstāvji stāstīja par jaunākajām organizācijas iniciatīvām.

Protams, salidojumā notika ne tikai lekciju klausīšanās, bet arī darbošanās pašiem - iepazīšanās “ātrajos randiņos” un uzdevumi radošajās stacijās. Klātesošajiem bija iespēja vērot arī forumteātra metodi – tika izspēlēta aina par vecāka attiecībām ar bērnu, aicinot klātesošos iesaistīties un situāciju mainīt.

Mūsu mērķis – lai katrs Džimbas aģents jūt pleca sajūtu, kā arī apzinās savus spēkus un iespējas iestāties par bērniem savā ikdienā.

Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild nodibinājums “Centrs Dardedze”.

Atpakaļ
       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem