Ikgadējais Labdarības tirdziņš "Dardedzē"- jau 20. jūnijā!

12.06.2019

Ikgadējais Labdarības tirdziņš

Labas tradīcijas ir jākopj! Arī šovasar, 20. jūnijā no 16.00 līdz 19.00, gaidīsim visus LABDARĪBAS TIRDZIŅĀ "Centrs Dardedze" pagalmā!

Mūsu tirdziņā noteikti varēs atrast dažādas lieliskas bērnu mantas, brīnišķīgas mājlietu pērles, aksesuārus, traukus un daudzas neparastas, bet noderīgas lietas.

Tās varēsi iegādāties par simbolisku ziedojumu - šogad mums ļoti nepieciešami līdzekļi Džimbas drošības programmas telpu pārveidei.
Kopš pirms 18 gadiem uzsākām darbu sociālajā jomā, ik dienas palīdzot bērniem, kuri cietuši no vardarbības, esam pārliecinājušies, ka liela daļa no šīm nelaimēm nebūtu notikušas, ja bērns mācētu atpazīt bīstamas situācijas un zinātu, kā tajās rīkoties.

Tieši šī iemesla dēļ pirms 10 gadiem radījām īpašu preventīvu programmu pirmsskolas un sākumskolas bērniem “Džimbas drošības programma.” Kopš darbojas programma, personiskās drošības iemaņas saskarsmē ar citiem cilvēkiem – pazīstamiem, svešiem, vienaudžiem vai pieaugušajiem – ir apguvuši vairāk nekā 50 000 bērnu. Šīs prasmes ir būtiskas, jo mazina bērnu risku kļūt par seksuālas vardarbības upuriem. Programmas laikā bērni izdzīvo dažādas situācijas, kuras palīdz bērniem uzzināt, kā atpazīt bīstamas situācijas, kā tajās rīkoties, pie kā vērsties pēc palīdzības.

Gadu gaitā seksuālās vardarbības pret bērnu riski nav mazinājušies un veidi, kā pāridarītājs cenšas manipulēt ar bērnu-upuri, kļuvuši izsmalcinātāki. Tādēļ esam ķērušies pie “Džimbas drošības programmas” uzlabošanas un pārstrādes, kas sevī ietver arī apmācību telpu pārveidošanu. Jo katrs bērns ir pelnījis drošību.

Labdarības tirdziņā, kā allaž, būs cienāšanās ar mūsu pašu sarūpētiem gardumiem un sirsnīgi draudzīga atmosfēra sarunām. Šogad arī kāds īpašs, “Centrs Dardedze” vēl nebijis garšas notikums – cukurvate!

Uz tikšanos LABDARĪBAS TIRDZIŅĀ ceturtdien, 20. jūnijā no 16.00 līdz 19.00 Āgenskalnā, Cieceres ielā 3a!

Ja ceturtdien nesanāk apciemot Labdarības tirdziņu, ļoti priecāsimies, ja atbalstīsi “Centrs Dardedze” darbu un Latvijas bērnu bērnību bez vardarbības, zvanot uz mūsu ziedojumu tālruni 90203900 (maksa par zvanu 1.50 Euro)!

 

Atpakaļ
       Ziedot Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes