Svarīgi ir pamanīt!

21.03.2017

Svarīgi ir pamanīt!

Bērns rotaļājoties imitē seksuālas darbības, vai viņš ir piedzīvojis seksuālu izmantošanu? Sociālajiem darbiniekiem, pedagogiem, psihologiem un citiem profesionāļiem, kuri strādā ar bērniem, ir būtiski spēt pamanīt un izvērtēt dažādas pazīmes, kas var liecināt par bērna piedzīvotu seksuālu vardarbību.

Lai iegūtu plašāku ieskatu vardarbības veidos, izprastu seksuālas izmantošanas dažādās formas, kā arī spētu atpazīt bīstamus signālus un adekvāti reaģēt, aicinām speciālistus uz semināru par “Seksuālā vardarbība pret bērnu – kā atpazīt un rīkoties”.

Ceļot savu izpratni par vardarbības pazīmēm, mēs daudz labāk spējam palīdzēt bērniem, kā arī īstenojam mūsu kopīgo pienākumu – rūpēties par ikviena bērna drošību.

Seminārs notiks 28.aprīlī pl. 11.00-15.00 “Centrs Dardedze” telpās Cieceres ielā 3a, Rīgā. Semināra cena: 40 eiro.

Pieteikšanās – šeit: http://centrsdardedze.lv/lv/pakalpojumi/specialistiem-1/seksuala-vardarbiba-pret-bernu--ka-atpazit-un-rikoties

Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild nodibinājums “Centrs Dardedze”.

Atpakaļ
       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem