Terapeitiskās metodes

Terapeitiskās metodes

Lai strādātu ar vardarbībā cietušu bērnu, psihologam nepieciešamas īpašas darba metodes. Šīs apmācību programmas ietvaros ir iespēja apgūt prasmes un instrumentus, lai intervences procesā efektīvi strādātu ne tikai ar pašu traumatisko notikumu, bet arī ar simptomiem un sekām, ko šis notikums radījis bērnam un arī ģimenei.

Seminārā tiek aplūkotas būtiskākās tēmas, ar kurām ir svarīgi strādāt, ja bērns ir cietis no vardarbības. Semināra laikā iespējams apgūt tehnikas veiksmīgai pirmajai saskarsmei ar bērnu, tehnikas, kā koncentrēties uz realitāti un autonomiju, aktualizētu emocijas, koncentrētos uz domāšanu, cerību/ticību nākotnei. Apmācībās tiek aplūkotas metodes, kā strādāt ar vainas izjūtu pēc notikušas vardarbības, stiprināt bērna attiecības ar nevardarbīgo aprūpētāju, būs iespējams iegūt zināšanas, kā strādāt ar seksualitātes tēmu.

Semināra noslēgumā katrs dalībnieks saņem grāmatu par terapeitiskajām metodēm darbā ar vardarbībā cietušajiem latviešu valodā.

Apmācības notiek trīs dienas - kopā 32 stundas. Dalības maksa vienai personai par 3 apmācību dienām – EUR 171,00. Samaksu lūdzam veikt ar pārskaitījumu ne vēlāk kā trīs dienas pirms apmācību sākuma vai skaidrā naudā uz vietas Dardedzes apmācību pirmajā dienā.

Plašāka informācija: apmacibas@centrsdardedze.lv vai pa tālruni 67600685.

Apmācību datumi: 15.-16.02. un 23.02.2018. Nodarbību laiks: 10.00-17.00

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt anketu:

PIESAKIES ŠEIT!
Atpakaļ
       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem