Kā ar mīlestību un cieņu noteikt bērnam robežas (vecākiem)

Kā ar mīlestību un cieņu noteikt bērnam robežas (vecākiem)

Pirmsskolas vecumposmā bērnu uzvedība vecākiem var būt liels pārbaudījums: mazie pēta pasauli, daudz ko cenšas izdarīt paši, bet vēl tikai mācās ievērot sabiedrībā un ģimenē pieņemtās uzvedības robežas. Vecāku uzdevums būtu pamazām skaidrot dažādus noteikumus un pozitīvā veidā palīdzēt bērnam tos ievērot. Taču, kad bērna uzvedība vecākam šķiet nepieņemama, ikdienas steigā un nogurumā vecākiem gadās pacelt balsi, stiprāk sagrābt bērnu vai uzšaut pa dupsi. Parasti pēc tam slikti jūtas gan bērns, gan arī vecāks, taču pieaugušo pašu bērnībā gūtā pieredze un zināšanu trūkums traucē iziet no šī "dusmu apburtā loka". Šajā kursā mēs meklēsim no tā izeju kopā.

6 nodarbībās mēs izvērtēsim dažādu bērna audzināšanas metožu ietekmi uz bērnu, mācīsimies atpazīt un kontrolēt savas emocijas un apgūsim pozitīvas pieejas, lai spētu ar bērnu sadarboties. Galvenais - ar empātiju mācīsimies palīdzēt sev un savam bērnam pārvarēt emocionāli sakāpinātus un grūtus brīžus, kādi ikdienā gadās katram no mums.

Kursa laikā tiek izmantotas dažādas darba metodes - uzdevumi pāros, mazajās grupās, situāciju izspēlēšana, diskusijas grupas forumā, prāta vētra, tiek uzdoti nelieli mājas darbi apgūtā nostiprināšanai, kā arī tiek izmantota dalībnieku personiskā pieredze.

Apmācības vada psiholoģe Daina Dziļuma un apmācību vadītāja Ilze Znotiņa.

CENA: 90.00 eiro par 6 nodarbībām (cenā iekļauti izdales materiāli un kafijas pauzes). Ja nāk abi vecāki - 160 eiro.

NORISES VIETA: nodibinājums „Centrs Dardedze”, Cieceres iela 3a, Rīgā, Āgenskalns (netālu no Māras dīķa).

Kontakti: 67600685, 29556680, anastasija.pusnakova@centrsdardedze.lv

Lai pieteiktos apmācību kursam, lūdzu aizpildiet pieteikuma ANKETU. Kad ieplānosim nākamo kursu, dosim ziņu!

Atpakaļ
       Ziedot Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes