Izproti sava bērna bailes. Izglītojoša atbalsta programma BĒRNIEM un VIŅU VECĀKIEM.

Izproti sava bērna bailes. Izglītojoša atbalsta programma BĒRNIEM un VIŅU VECĀKIEM.

Dzīvē ne vienmēr viss notiek kā skaistā grāmatā. Katram no mums kādreiz nākas saskarties ar grūtībām, pārdzīvojumiem, nelaimēm, kurām nereti nespējam saskatīt nedz sākumu, nedz galu. Iespējams, mēs izjūtam neciešamas sāpes un bailes. Psiholoģijā to dēvē par traumu, bet patiesībā tā ir cilvēcīga reakcija uz smagu dzīves notikumu. Gandrīz ikviena traumatiska situācija atstāj pēdas, liek justies apjukušiem, bezspēcīgiem, dusmīgiem un nedrošiem. Tā maina dzīves kvalitāti un traucē virzīties uz priekšu.

Bērni, kas piedzīvojuši traumu, pasauli redz draudīgu un biedējošu. Dziedināšanas process pēc traumas vienmēr prasa laiku, jo tas saistīts ar sāpīgas pieredzes apzināšanu, drošības sajūtas un uzticēšanās atgūšanu apkārtējiem un īpaši pieaugušajiem. Pieredze un pētījumi rāda, ka traumas pārstrāde speciālista vadībā notiek sekmīgāk un apzinātāk.

MĒRĶAUDITORIJA: sākumskolas (8-11 gadi) vecuma bērni un viņu vecāki, kas pārdzīvojuši kādu traumatisku notikumu (piemēram, tuvinieka zaudējums, šķiršanās, vardarbība u.c.)

 

GRUPAS NORISE

12 nodarbības, 1 reizi nedēļā, 2 stundu garumā, kas ietver:

- Sadarbību ar vecākiem. Pirmā nodarbība ir „vecāku sapulce”, lai izprastu vecāku lomu bērna dzīvē pēc piedzīvotā traumatiska notikuma un iepazīstinātu ar programmu. Vecākiem būs nepieciešams arī iesaistīties nelielu mājasdarbu izpildē. Kā arī noslēdzošā nodarbība ir kopīga bērniem ar vecākiem, lai efektīvāk nostiprinātu gūtās zināšanas un pieredzi.

- Grupu nodarbības bērniem.Tajās bērni kopīgiem spēkiem radīs izpratni par domu, jūtu un uzvedības modeļu mijiedarbību pēc notikuma, kā arī mācīsies veidot atbalsta sistēmu ap sevi un apgūs efektīvus problēmrisināšanas paņēmienus.

- Individuālās tikšanās. Bērniem ir būtiski tikt uzklausītiem par savu pieredzēto traumatisko notikumu, kas tieši būs iespējams, tiekoties individuālā tikšanās reizē, ar grupas vadītāju, veicot atmiņu pārstrādi.

Nodarbības iespējams apmeklēt gan latviešu valodā, gan atsevišķi krievu valodā.

 

PROGRAMMAS CENA

Veicot apmaksu pilnā apmērā pirms cikla sākuma, cena ir 165.00 Eur/ 12 nodarbības.

Maksājot par katru nodarbību atsevišķi, cena ir 15.00 Eur/ viena reize.

Cenā ir iekļauti izdales materiāli un kafijas pauzes.

 

PROGRAMMAS NORISE:

par nākamo grupu tiks paziņots 2020. gada sākumā. Taču jau šobrīd esat aicināti aizpildīt pieteikuma anketu, lai rezervētu vietu savam bērnam

 

NORISES VIETA: nodibinājums „Centrs Dardedze”, Cieceres iela 3a, Rīgā, Āgenskalns (netālu no Māras dīķa).

KONTAKTINFORMĀCIJA: 67600685, 29556680, anastasija.pusnakova@centrsdardedze.lv

 

Lai pieteiktos apmācību kursam, lūdzu, aizpildi pieteikuma ANKETU!

Atpakaļ
       Ziedot Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes