Tēvu grupas

Tēvu grupas

Tēvu grupu mērķis ir sniegt atbalstu tēviem, lai veicinātu aktīvu iesaistīšanos bērnu audzināšanā un ģimenes dzīvē kopumā.

Tēvi ir svarīgi

Programmā notiek 6 tikšanās reizes, uz kurām aicināti tēti, kas vēl tikai gaida bērniņus vai jau audzina bērniņus līdz 7 gadu vecumam. Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā darbadienu vakaros un ilgs 1.5–2 stundas. Diskusiju vada tēti, kuri ir izgājuši īpašu apmācību, gatavi dalīties pieredzē un iedrošināt tētus apzināties savu nozīmi bērna dzīvē. Piedalās tikai tēvi visā programmas garumā.

Nodarbību tēmas:

  • Tēva vajadzības un ietekme bērna dzīvē.
  • Tēva loma gaidot bērniņu.
  • Kā rūpēties par sevi un savu partneri.
  • Pasaule bērna acīm.
  • Pozitīva disciplinēšana.
  • Būt tētim, kas ir svarīgs!

6 nodarbību kursa cena 57 eiro vienam dalībniekam.

Ja jums interesē dalība tēvu grupā, piesakieties, aizpildot zemāk redzamo anketu - un mēs jums ziņosim, kad notiks nākamā tēvu grupa. Jautājumu gadījumā rakstiet: ilze.znotina@centrsdardedze.lv vai zvaniet pa tālr. 67600685.

Grupas notiek Centrā Dardedze, Cieceres ielā 3a, Rīga (netālu no Māras dīķa). Par to kā nokļūt ŠEIT. 

PIESAKIES ŠEIT!


Tētis var!

Nodarbības paredzētas sociālo dienestu redzeslokā nonākušiem tēviem, kuriem ir bērni vecumā no 3 līdz 8 gadiem. Grupā interaktīvā veidā tiek apgūtas zināšanas un prasmes labākai bērnu aprūpei un audzināšanai, kā arī veicināta aktīva tēvu iesaistīšanās bērnu dzīvē, kas ir nozīmīgs faktors vardarbības risku novēršanai.

Grupas dalībnieki tiksies astoņas reizes, reizi divās nedēļās - gan individuālās, gan teorētiskās nodarbībās tikai tēviem, gan aktivitāšu nodarbībās tēviem kopā ar bērniem. Rotaļu nodarbībās tēvi mācīsies labāk iepazīt savus bērnus, sadarboties ar viņiem un pavadīt laiku vienlaikus gan interesanti, gan lietderīgi bērna attīstībai.

Grupas notiek Centrā Dardedze, Cieceres ielā 3a, Rīga (netālu no Māras dīķa). Par to kā nokļūt ŠEIT. 

Visa kursa laikā tētus ar gardām uzkodām cienā mūsu uzticamais draugs: 

 

 

 

 

Atpakaļ
       Ziedot

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes