Džimbballīte

Dzimšanas dienas ballīte kopā ar Džimbu

Dzimšanas dienas ballītei taču jābūt neaizmirstamam piedzīvojumam, vai ne? Arī mūsu Drošulis Džimba tā domā un aicina ikvienu jubilāru, vecumā no 5 līdz 10 gadiem, dzimšanas dienas svinībās priecāties kopā.

Gaviļnieks un viņa draugi Ciemos pie Džimbas lieliski pavadīs laiku, mājīgās, īpaši bērniem pielāgotās telpās interaktīvā un radošā veidā izzinot visu svarīgo par personisko drošību attiecībās ar citiem cilvēkiem. Kopā mācīsimies, kā rīkoties nedrošās situācijās, trenēsimies droši un skaidri teikt “Nē! Nedari man tā!” Apgūsim zināšanas un iemaņas, kā apzināties ķermeņa robežas, kā ķermenis signalizē par nedrošām situācijām. Iemācīsimies saprast atšķirību starp labu, sliktu un slepenu pieskārienu un atpazīt sliktos noslēpumus, kas jāizstāsta, un labos, ko drīkst paturēt pie sevis un nevienam nestāstīt.

Drošulis Džimba ļoti priecājas, ja viņa mājā ir svētki, tādēļ ir sagatavojis ielūgumus, kurus, ja vajadzīgs, pirms ballītes jubilārs var saņemt, lai izsūtītu uzaicinātajiem draugiem. Tāpat Džimba ir sagādājis īpašu dāvanu katram jubilāram un arī jubilāra draugiem ir sarūpēti pārsteigumi.

Arī vecāki nepaliks bešā – Džimba viņiem ir sagatavojis līdzņemšanai paredzētus, viegli uztveramus informatīvos materiālus par to, kā ar bērnu runāt par personisko drošību attiecībās. Lai iegūtās zināšanas arī ikdienas dzīvē bērni ar vecākiem varētu pārrunāt ģimenē.

Dzimšanas dienas ballītes ilgums 3 stundas (2 stundas – Džimbas un viņa palīga vadītas aktivitātes, 1 stunda – vecāku sarūpēta cienasta baudīšana Džimbas ēdamtelpā un brīvās aktivitātes).

Lai būtu priecīgi un ērti visiem, ballītē var piedalīties līdz 12 bērniem un 3 pieaugušajiem.

Ir pieejama arī autostāvvieta.

Visa augstākminētā izmaksas: EUR 170,- darba dienās; EUR 190,- brīvdienās. Par katru nākamo stundu – EUR 60,-

Samaksa veicama iepriekš, ar pārskaitījumu.

Ciemos pie Džimbas nāciet uz “Centrs Dardedze” telpām Cieceres ielā 3A, Āgenskalnā, Rīgā.

Plašāka informācija par dzimšanas dienas pasākuma norisi, zvanot 67600685 vai rakstot ilze.znotina@centrsdardedze.lv