“Centrs Dardedze” 13. ikgadējā starptautiskā konference “Kaitējoša seksuāla uzvedība – vai bērns var kaitēt bērnam? Kā saprast un palīdzēt”

Ja domājam par seksuāliem pāridarījumiem pret bērniem, prātā nāk nepieņemamas pieaugušo un bērnu attiecības. Taču starptautiski atzītas bērnu aizsardzības organizācijas ir izpētījušas, ka katrs trešais gadījums notiek starp pašiem bērniem. Arī mēs, “Centrs Dardedze”, saņemam vecāku un speciālistu zvanus par šo maz zināmo tēmu ik nedēļu, tāpēc šogad ikgadējo konferenci veltīsim tēmai – kaitējoša seksuāla uzvedība bērnu vidū.

Laiks: 2022. gada 26. oktobris 10.00-17.00

Pasākuma formāts: tiešsaistē (Zoom)

Moderators: Valdis Melderis

Mērķauditorija: pirmsskolu un skolu pedagogi, sociālie darbinieki, psihologi, bāriņtiesu darbinieki, krīžu centru darbinieki, ārpusģimenes aprūpes speciālisti, audžuģimenes, policisti un citi bērnu tiesību aizsardzības jomas speciālisti

Reģistrētajiem dalībniekiem konference tiešsaistē būs skatāma bez maksas.

Reģistrācija šeit: https://ej.uz/dardedze2022

Visām prezentācijām tiks nodrošināts sinhronais tulkojums uz latviešu un angļu valodām.

Plašāka informācija: konference@centrsdardedze.lv

Centrs Dardedze” pamatdarbību 2022. – 2023. gadā atbalsta EEZ un Norvēģijas granti caur programmu Aktīvo iedzīvotāju fonds. Konference tiek rīkota sadarbībā ar Ziemeļvalstu ministru padomes biroju Latvijā, Zviedrijas vēstniecību un tiešraides nodrošinātāju “No limits”.

Konferenci atbalsta: