Tuvojas mūsu ikgadējā konference - šoreiz par bērnudārziem!

20.09.2017

10. oktobrī “Centrs Dardedze” jau astoto gadu rīko starptautisku konferenci par vardarbības pret bērnu novēršanu – šoreiz par tēmu "Kāds dārzs ir bērnudārzs?".

Bērni mainās. Mainās arī gaidas pret pirmsskolas izglītības iestādi. Mēs balansējam starp bērnu kā individualitāti un bērniem grupā, starp stingru kārtību un brīvību, iestādes likumiem un vecāku vēlmēm, seniem ieradumiem un jaunām metodēm. Kā tajā visā neapjukt un apzināties savu nozīmi bērna dzīvē?

Konferences mērķi ir:

  • stiprināt pirmsskolas izglītības iestāžu lomu bērnu drošības veicināšanā
  • informēt par jaunāko pētījumu par bērnu disciplinēšanas praksēm
  • sniegt praktiskus ieteikumus darbam ar bērniem un sadarbībai ar vecākiem
     

Konferences pirmajā daļā runāsim par mūsdienu bērniem un bērnudārziem, analizējot gan pedagoga, gan vecāka perspektīvu. Otrajā daļā pievērsīsimies veiksmīgiem piemēriem no dažādām valstīm un organizācijām, kurām izdevies ieviest uz bērnu vērstu pieeju. Savukārt, trešā daļa būs veltīta bērnu disciplinēšanas tēmai - stāstīsim par pašreizējo situāciju un sniegsim praktiskus padomus metožu izvēlē.

Pasākuma mērķauditorija ir pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieki un vadītāji, kā arī pirmsskolas vecuma bērnu vecāki. Dalībnieku skaits ierobežots.

Konferences programma

Pieteikšanās

Konference tiek organizēta projekta “From policy to reality - shifting attitudes and practices from corporal punishment to safeguarding children” (“No teorijas uz realitāti – attieksmes un prakses maiņa no miesas sodiem uz bērnu aizsardzību”, projekta numurs JUST/2015/RDAP/AG/CORP/9175) ietvaros. 

To līdzfinansē Eiropas Savienības Tiesību, vienlīdzības un pilsonības programma (REC). 

Šī publikācija sagatavota ar Eiropas Savienības Tiesību, vienlīdzības un pilsonības (Rights, Equality and Citizenship, REC 2014-2020) programmas finansiālu atbalstu projekta “No teorijas uz realitāti – attieksmes un prakses maiņa no miesas sodiem uz bērnu aizsardzību” ietvaros, projekta numurs JUST/2015/RDAP/AG/CORP/9175. Publikācijas saturs ir nodibinājuma “Centrs Dardedze” atbildība un nevar tikt uzskatīts par Eiropas Komisijas uzskatu atspoguļojumu.

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru ieraksti Dāvanu karte Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes