Rītdienas konferencei tiks nodrošināta tiešraide internetā

09.10.2017

Rītdienas konferencei tiks nodrošināta tiešraide internetā

Laba ziņa visiem pirmsskolas izglītības iestāžu darbiniekiem un bērnu vecākiem - mūsu rītdienas (10.oktobra) konference "Kāds dārzs ir bērnu dārzs?" būs redzama arī tiešraidē "LSM Bērnistabā" https://www.facebook.com/LsmBernistaba/

Šogad konferences mērķis ir stiprināt pirmsskolas izglītības iestāžu lomu bērnu drošības veicināšanā, kā arī sniegt praktiskus ieteikumus darbam ar bērniem un sadarbībai ar vecākiem. Konference pulcinās pirmsskolas izglītības iestāžu darbiniekus un vadītājus, kā arī pirmsskolas vecuma bērnu vecākus.

Konference tiešraide notiks 10.oktobrī no 9:30 līdz 17.30. Konferences programma šeit: http://www.centrsdardedze.lv/lv/konference/programma

 

Konference norisinās projekta “No teorijas uz realitāti – attieksmes un prakses maiņa no miesas sodiem uz bērnu aizsardzību”, projekta numurs JUST/2015/RDAP/AG/CORP/9175 ietvaros.

Šī publikācija sagatavota ar Eiropas Savienības Tiesību, vienlīdzības un pilsonības (Rights, Equality and Citizenship, REC 2014-2020) programmas finansiālu atbalstu projekta “No teorijas uz realitāti – attieksmes un prakses maiņa no miesas sodiem uz bērnu aizsardzību” ietvaros, projekta numurs JUST/2015/RDAP/AG/CORP/9175. Publikācijas saturs ir nodibinājuma “Centrs Dardedze” atbildība un nevar tikt uzskatīts par Eiropas Komisijas uzskatu atspoguļojumu.

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru ieraksti Dāvanu karte Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes