Drosme Draudzēties

Drosme Draudzēties

“Drosme Draudzēties” ir izglītojoša programma, kas iestājas par pozitīvu, draudzīgu, iecietīgu un cieņas pilnu vidi Latvijas skolās ar mērķi mazināt mobingu jeb vienaudžu savstarpējo vardarbību.

Lai mērķi sasniegtu, piedāvājam dažādas interaktīvas nodarbības 5.-9. klašu skolēniem, kā arī skolu darbiniekiem:

Iecietības stundiņas

Iecietības stundiņa ir interaktīva un jauniešiem viegli uztverama 40 minūtes gara nodarbība, kurā iekļauts teatrāls monologs, diskusija un dažādas aktivitātes jauniešiem - ar mērķi izglītot par vienaudžu savstarpējās vardarbības jeb mobinga cēloņiem un sekām, kā arī veidiem, kā mobingu izbeigt.

Foruma Teātra metode

Praktiska nodarbība, kur skolēniem tiek parādīta reāla mobinga situācija. Jauniešiem pašiem ir iespēja šo situāciju mainīt, uzlabot, meklēt risinājumus, pašiem uz spēles laukuma iejusties notiekošajā, kļūstot par “aktieriem” - aktīviem situācijas dalībniekiem. Tiek analizētas mobinga situācijā iesaistītās puses, un katrs klases skolēns var iesaistīties un izbeigt mobingu.

Spēle pusaudžiem „Kas un kāds Tu esi?”

Spēle ir lielisks līdzeklis, kā bērni un pusaudži var izzināt sevi paši. Tā ļauj diskutēt par daudzām ar pašnovērtējumu saistītām tēmām, tai skaitā par vērtībām, draugiem, spēju saprast sevi un citus, problēmu un grūtību risināšanu.

Speciālistiem Drosme Draudzēties piedāvā:

  • Seminārus skolotājiem, skolas administrācijai un atbalsta personālam
  • Individuālas konsultācijas
  • Anti-mobinga stratēģijas izveidi skolā


Pašlaik mēs paši nodarbības skolēniem nevadām. Ja vēlaties uzzināt vairāk par apmācībām skolu personālam, lūdzu, rakstiet uz epastu apmacibas@centrsdardedze.lv.

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru ieraksti Dāvanu karte

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes