Bērns kriminālprocesā

Bērns kriminālprocesā

JA BĒRNS IR IESAISTĪTS KRIMINĀLPROCESĀ KĀ CIETUŠAIS VAI LIECINIEKS

Ja bērns ir iesaistīts kriminālprocesā kā cietušais vai liecinieks, mēs piedāvājam Jums konsultācijas un atbalstu, lai sagatavotos nepieciešamajām izmeklēšanas darbībām un tiesas procesam.

  • Ja iesaistītās institūcijas vai advokāts pieprasa rakstisku atzinumu, veicam bērna psiholoģisko izpēti un sniedzam rakstisku atzinumu par iespējamu vardarbību.
  • Ja Jums nepieciešama bērna kā cietušā vai liecinieka nopratināšana, piedāvājam izmantot mūsu speciāli izveidoto izmeklēšanas telpu.


Kopš 2001. gada mēs aktīvi darbojamies, lai nodrošinātu atbalstu arī tiem bērniem, kas iesaistīti kriminālprocesā kā liecinieki vai nozieguma upuri. Mēs bieži esam saskārušies ar situācijām, kad bērns vairākkārtīgi tiek traumēts, viņu iesaistot kriminālprocesā un šī procesa laikā neievērojot bērna īpašās vajadzības.

Dardedze bija viena no pirmajām vietām Baltijas valstīs, kas izveidoja Bērniem draudzīgu nopratināšanas istabu, kurā bērnu nopratina ar psihologa starpniecību, tādējādi mazinot uztraukumu un bērna traumatizēšanas līmeni. Nopratināšanas tiek organizētas, sadarbojoties ar Valsts policiju. Mēs arī nodrošinām atbalsta pakalpojumus bērnam un viņa ģimenei, kļūstot par pārstāvi tiesā, sniedzot liecību par savstarpējo sadarbību ar bērnu, kas nopratināšanā var būt noderīgi.

Mēs gaidīsim Jūs, iepriekš pierakstoties pie speciālista pa tālruni 67600685 vai mobilo tālruni – 29556680.

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru ieraksti Dāvanu karte Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes