Spēle: Kas un kāds tu esi?

Spēle: Kas un kāds tu esi?

Seminārs pedagogiem, skolu psihologiem, sociālajiem darbiniekiem - darbs ar pusaudžiem mobinga novēršanā, izmantojot spēli “Kas un kāds tu esi?”.


Kas ir spēle “Kas un kāds tu esi?”

“Kas un kāds tu esi?” ir "Dardedzes" psihologu izstrādāta kartīšu spēle, kas pusaudžiem viegli uztveramā un saistošā veidā palīdz pārrunāt tādas tēmas kā vienaudžu savstarpējās attiecības, vērtības, atkarības un adekvāts pašvērtējums. 

Spēle ļauj diskutēt par daudzām ar pašnovērtējumu saistītām tēmām, tajā skaitā par draugiem, spēju saprast sevi un citus, problēmu/konfliktu risināšanu un grūtību pārvarēšanu.

Pašu un kolēģu pieredze rāda, ka ar šīs spēles palīdzību iespējams uzzināt viedokli pat no nerunīgākajiem bērniem un nepiespiestā veidā uzsākt diskusiju ar bērniem par tēmām, par kurām parasti izvairās atklāti runāt!


Kam domāta spēle?  
Spēle piemērota darbam ar 10-16 gadus veciem bērniem. 

Apmācību laikā pārrunāsim problēmas, ar kurām visbiežāk saskaras bērni šajā vecuma posmā (10-16), kā arī praktiski izmēģināsim spēli un apgūsim dažādus paņēmienus spēles veiksmīgākai vadīšanai.

Apmācību beigās katrs dalībnieks saņems spēļu komplektu, kā arī apliecību, kas ļauj konkrēto metodi turpmāk izmantot darbā ar skolēniem.

Semināra ilgums: 4 akadēmiskās stundas

Cena: 59 eiro (spēle iekļauta cenā)

Norises vieta: "Centrs Dardedze" telpās, Cieceres ielā 3a, Rīgā.

Laiks: 2020.gada 17.septembris 10.00-13.00

Lai pieteiktos uz semināru, aicinām aizpildīt pieteikuma ANKETU.

Plašāka informācija, rakstot uz apmacibas@centrsdardedze.lv

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru ieraksti Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes