www.paligsvecakiem.lv

11.12.2014

www.paligsvecakiem.lv

www.paligsvecakiem.lv mājas lapa ir resursu vietne gan vecākiem, gan speciālistiem, kas strādā ar ģimenēm un bērniem.

Bērnu audzināšana ir visgrūtākais, visatbildīgākais un visizaicinošākais darbs no visiem. Būt mammai vai tētim nekad nav viegli. Rūpes par bērniem ir prieka un mīlestības pieredze, kas reizē var būt arī spriedzes un izmisuma pilna. Tomēr lai vai kā, vecāku galvenais uzdevums ir patiesi mīlēt bērnu.

Mums kā vecākiem ir doti tikai daži bērna dzīves pirmie gadi, lai sagatavotu viņu Lielajai Dzīvei.

Palīgs vecākiem mērķis ir veicināt izpratni, ka veiksmīga bērnu audzināšana sakņojas mīlestībā: mīlestībā, kas nav visatļaujoša, mīlestībā, kas nepieļauj nerespektēšanu, mīlestībā, kas ir pietiekami spēcīga, lai ļautu bērniem kļūdīties un mācīties no savām kļūdām.

Palīgs vecākiem rakstu autore ir  Dardedzes psiholoģe un 2 bērnu mamma Kristīne Jozauska. Rakstu mērķis ir dalīties pieredzē un uzkrātajās zināšanās, kā arī sniegt atbalstu un sapratni tiem vecākiem, kas nonākuši grūtībās audzinot savus bērnus. Šeit iespējams uzdot jautājumus par bērnu audzināšanu un saņemt psihologa atbildes.

Šajā mājas lapā atrodamas arī visas Centrs Dardedze īstenotās kampaņas

Vecāki, kas grib pievienoties BEA (Bērnu emocionālā audzināšana) grupām šeit var atrast Latvijas karti ar kontaktiem grupu vadītājiem. 

 

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru ieraksti Dāvanu karte Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes