Spēle: Kas un kāds tu esi?

Seminārs pedagogiem, skolu psihologiem, sociālajiem darbiniekiem – darbs ar pusaudžiem mobinga novēršanā, izmantojot spēli “Kas un kāds tu esi?”.

Kas ir spēle “Kas un kāds tu esi?”

“Kas un kāds tu esi?” ir “Dardedzes” psihologu izstrādāta kartīšu spēle, kas pusaudžiem viegli uztveramā un saistošā veidā palīdz pārrunāt tādas tēmas kā vienaudžu savstarpējās attiecības, vērtības, atkarības un adekvāts pašvērtējums.

Spēle ļauj diskutēt par daudzām ar pašnovērtējumu saistītām tēmām, tajā skaitā par draugiem, spēju saprast sevi un citus, problēmu/konfliktu risināšanu un grūtību pārvarēšanu.

Pašu un kolēģu pieredze rāda, ka ar šīs spēles palīdzību iespējams uzzināt viedokli pat no nerunīgākajiem bērniem un nepiespiestā veidā uzsākt diskusiju ar bērniem par tēmām, par kurām parasti izvairās atklāti runāt!

Kam domāta spēle?  

Spēle piemērota darbam ar 10-16 gadus veciem bērniem.

Apmācību laikā pārrunāsim problēmas, ar kurām visbiežāk saskaras bērni šajā vecuma posmā (10-16), kā arī praktiski izmēģināsim spēli un apgūsim dažādus paņēmienus spēles veiksmīgākai vadīšanai.

Apmācību beigās katrs dalībnieks saņems spēļu komplektu, kā arī apliecību, kas ļauj konkrēto metodi turpmāk izmantot darbā ar skolēniem. Ja apmācību programma nav pilnvērtīgi apgūta, paturam tiesības apliecību neizsniegt.

Semināra ilgums: 4 akadēmiskās stundas

Cena: 59 eiro (spēle iekļauta cenā)

Norises vieta: “Centrs Dardedze” telpās, Cieceres ielā 3a, Rīgā.

Lai pieteiktos uz nākamo apmācību semināru, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Sazināsimies ar jums, kad būs noteikts datums.

Plašāka informācija, rakstot uz apmacibas@centrsdardedze.lv