Tētis var! Izglītojoša atbalsta programma tēviem

Grupā interaktīvā veidā tiek apgūtas zināšanas un prasmes labākai bērnu aprūpei un audzināšanai, kā arī veicināta aktīva tēvu iesaistīšanās bērnu dzīvē, kas ir nozīmīgs faktors vardarbības risku novēršanai.

Mērķauditorija: grupas paredzētas tēviem, kas piedalās pirmsskolas vecuma bērnu audzināšanā (3-8 g.v.)

Grupas norise:  1 reizi nedēļā, 2,5 stundu garumā:

  • Daļa nodarbību ir balstītas teorētiskās zināšanās par būtiskiem bērna attīstības, audzināšanas un displinēšanas aspektiem.
  • Daļā nodarbību tēvi kopā ar saviem bērniem rotaļu veidā mācīsies labāk iepazīt savus bērnus, sadarboties ar viņiem un pavadīt laiku vienlaikus gan interesanti, gan lietderīgi bērna attīstībai.

Nodarbības ir bilingvālas – latviešu un krievu valodā.

Atbalsta grupa notiek sadarbībā ar Rīgas sociālo dienestu (lūdzu sazināties ar savu sociālo darbinieku par pakalpojuma pieejamību). Nosūtījumu uz “Tēvu grupu” var saņemt ar Rīgas sociālā dienesta starpniecību.

Norises vieta: attālināti, Zoom platformā

Lai pieteiktos vai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi grupas@centrsdardedze.lv; tālrunis 22822140.

Mērķauditorija
Grupas paredzētas tēviem, kas piedalās pirmsskolas vecuma bērnu audzināšanā (3-8 g.v.)
Norises vieta
Attālināti, Zoom platformā
Atbalsta grupa notiek sadarbībā ar Rīgas sociālo dienestu
Lūdzu sazināties ar savu sociālo darbinieku par pakalpojuma pieejamību. Nosūtījumu uz "Tēvu grupu" var saņemt ar Rīgas sociālā dienesta starpniecību.