Viņas Karaliskā Augstība Dānijas kroņprincese Mērija apciemo nodibinājumu "Centrs Dardedze"

07.12.2018

Viņas Karaliskā Augstība Dānijas kroņprincese Mērija apciemo nodibinājumu

2018. gada 7. decembrī, oficiālās vizītes ietvaros Viņas Karaliskā Augstība Dānijas kroņprincese Mērija viesojās nodibinājumā “Centrs Dardedze”, lai tiktos ar nevalstiskās organizācijas pārstāvjiem, iepazītos ar “Centrs Dardedze” darbu  un kopā ar bērniem piedalītos pretmobinga nodarbībā.

Pēc anti-mobinga nodarbības un sirsnīgas sarunas ar bērniem, kroņprincese devās arī īsā Džimbas drošības ceļojumā, lai uzzinātu, kā bērni Latvijā apgūst svarīgās zināšanas par personisko drošību attiecībās ar citiem

Viņas Karaliskās Augstības Dānijas kroņprinceses Mērijas redzeslokā vienmēr bijušas sociālas tēmas. Tādēļ 2007. gadā viņa Dānijā dibinājusi “The Mary Foundation”, kas lielāko uzsvaru liek uz vardarbības vienaudžu vidū, vardarbības ģimenē un sociālās izolētības jeb vientulības mazināšanu.

Darbs, ko ikdienā veic nodibinājums “Centrs Dardedze”, sasaucas ar Viņas Karaliskās Augstības pārliecību par to, ka, strādājot preventīvi, varam mazināt visa veida vardarbību pret bērniem un pusaudžiem. Tas īstenojams, visai sabiedrībai līdzdarbojoties un mainot priekšstatus par bērna tiesībām uz bērnību, brīvu no vardarbības.

“Centrs Dardedze” cer, ka kroņprinceses vizīte palīdzēs vērst mūsu visu uzmanību uz to, ko varam darīt, lai bērniem Latvijā nebūtu jāpiedzīvo pazemošana un vardarbība ne izglītības iestādē, ne ģimenē, ne sabiedrībā kopumā.

 

Atpakaļ
       Ziedot Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes