Džimbas drošības programma

Džimbas drošības programma

Džimbas nodarbībās pirmsskolas un sākumskolas bērni interesantā un aizraujošā veidā apgūst personiskās drošības jautājumus saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Bērni mācās, ka viņu ķermenis pieder tikai un vienīgi viņiem, uzzina, kas ir labs un slikts pieskāriens, mācās atšķirt labus noslēpumus no sliktiem.

Zināšanas  par personisko drošību saskarsmē ar citiem cilvēkiem samazina vardarbības riskus. Bērniem, kuriem ir atbilstošas zināšanas par savu ķermeni un to kā rīkoties nedrošās situācijās, ir daudz mazāka iespēja kļūt par vardarbības upuriem.

 • Džimbas drošības ceļojums - drošības programma pirmsskolas un sākumskolas bērniem. Interaktīvā veidā - darbojoties darbnīcā, spēlējot teātri, pārrunājot situācijas - bērni tiek iepazīstināti ar personiskās drošības pamatprincipiem. Džimbas drošības ceļojums “Centrā Dardedze” notiek kopš 2009.gada, un ik gadu tajā piedalās ap 2000 pirmsskolas un sākumskolas bērnu, viņu skolotāji, sociālie pedagogi un skolu psihologi.
   
 • Deviņu soļu programma (Džimbas aģenti) – programmas ietvaros tiek apmācīti Džimbas aģenti, kuri īsteno Džimbas 9 soļu programmu. Tādejādi ar drošības programmu var iepazīties arī  pirmsskolas un sākumskolas bērni un skolotāji, kuriem nav iespēju atbraukt uz Rīgu.
   
 • Drošības stundiņa - 45 minūšu gara nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem (4 – 7 g.v.), kas notiek bērnudārza grupiņā uz vietas. Nodarbībā Džimbas aģents interaktīvā veidā stāsta par drošības noteikumu „Mans ķermenis ir mans!”.
   
 • Džimbas drošības nometne - 5 dienas gara drošības skoliņa, kurā bērni vecumā no 5 līdz 9 gadiem apgūst noderīgas zināšanas par personīgo drošību un veidiem, kā pasargāt sevi attiecībās ar citiem cilvēkiem.
   
 • Džimbas ģimenes rīts - interaktīva 3 stundu nodarbība vecākiem ar bērniem vecumā no 4 līdz 10 gadiem par personiskās drošības un savstarpējās saskarsmes jautājumiem.
   
 • Drosme Draudzēties nodarbība - nodarbība 1.-3. klašu skolēniem un klašu audzinātājiem, lai novērstu vienaudžu savstarpējās vardarbības riskus.
   
 • Dzimšanas dienas ballīte


Plašāka informācija par Džimbas drošības programmām: www.dzimba.lv vai pa tālruni vai zvani 67600685.

Atpakaļ
       Ziedot Vebināru video Bērnībai bez vardarbības

Piesakies ziņām epastā

Vecākiem
Speciālistiem
Piekrītu Dardedzes privātuma politikai un vēlos saņemt e-pastus ar piedāvājumiem un jaunumiem no Dardedzes