11 soļu programma (Džimbas aģenti)

Džimbas 11 soļu drošības programma ir vienpadsmit nodarbību cikls, kas paredzēts bērniem vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem. Nodarbību mērķis ir izglītot bērnus par personisko drošību, tādejādi mazinot vardarbības riskus šo bērnu dzīvē. Programmas ietvaros ar mūzikas, rotaļu, filmiņu un lomu spēļu palīdzību sarežģītas tēmas kļūst bērniem labi saprotamas.

Programmu īsteno īpaši sagatavoti nodarbību vadītāji – Džimbas drošības aģenti. Tie ir drošības iemaņu skolotāji, par kuriem var kļūt gan pirmsskolas pedagogi un metodiķi, gan sociālie pedagogi, psihologi u.c. Kopumā Latvijā darbojas jau  600 aģentu – pievienojies mūsu pulkam!

Lai kļūtu par Džimbas drošības aģentu:

  • Ir jāsaņem atbalsts no darba devēja programmas īstenošanai sava ikdienas darba ietvaros.
  • Ir jāiziet “Centrs Dardedze” rīkoto 4 dienu apmācību programmu: 3 apmācību dienas ir pirms programmas uzsākšanas, 1 diena – programmas īstenošanas laikā vai pēc programmas noslēguma.

“Centrs Dardedze” nodrošina programmas dalībniekus ar nodarbībām nepieciešamajiem metodiskajiem un informatīvajiem materiāliem. Regulāri piedāvājam arī bezmaksas seminārus, iespējas piedalīties konferencēs un kapacitātes celšanas darbnīcās.

Dalības maksa vienai personai EUR 228 – apmācības + EUR 169 – materiālu soma, kurā ietilpst Džimbas rokas lelle, Džimbas drošības aģenta rokas grāmata, situāciju kartes, Džimbas noteikumu plakāti, datu nesējs ar filmām, CD ar Džimbas dziesmām, grāmatiņas, darba burtnīca un citi programmas materiāli.

Plašāka informācija par programmu, rakstot uz e-pastu ilze.znotina@centrsdardedze.lv vai zvanot pa tālruni: 67600685 Ilzei Znotiņai.