Pieteikšanās konferencei par pirmsskolu lomu jaunākā vecuma bērnu aizsardzībā

Pirmsskolu vadītāji un darbinieki aicināti pieteikties dalībai starptautiskā konferencē par pirmsskolas lomu bērnu aizsardzībā no vardarbības 6. decembrī 11.00-18.00 (tiešsaistē).

6.decembrī “Centrs Dardedze” kopā ar starptautiskajiem partneriem projekta ECLIPS ietvaros rīko konferenci “ECLIPS: bērnu aprūpes speciālistu attieksme, zināšanas un prasmes vardarbības pret bērnu atpazīšanā, ziņošanā un traumas izpratnē balstītā aprūpē”.

  • Konferences mērķis ir pārrunāt pirmsskolas speciālistu izšķiroši nozīmīgo lomu vardarbības novēršanā pret bērniem vecumā līdz 3 gadiem, kad bērni ir visneaizsargātākie.
  • Tāpat arī tiks sniegta praktiska informācija par instrumentiem, kā pamanīt, ka bērns ir cietis no vardarbības, kā rīkoties gadījumos, kad vardarbība ir identificēta, kā arī kā turpmāk strādāt ar bērnu, kurš ir guvis traumatisku pieredzi.
    Konferences mērķauditorija ir pirmsskolas izglītības jomas pārstāvji, īpaši pirmsskolu vadītāji, darbinieki un lēmumu pieņēmēji.
  • Konference būs pieejama bez maksas un skatāma attālināti (platformā MS Teams). Lielākā daļa programmas notiks latviešu valodā, bet ārvalstu lektoru uzstāšanās tiks tulkotas uz latviešu valodu.

Konferences programma ŠEIT.

Plašāka informācija:  ilze.znotina@centrsdardedze.lv;  29466413 vai vineta.abolina@centrsdardedze.lv; 26441700