Kļūsti par Džimbas aģentu!

Lai uzrunātu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus, „Centrs Dardedze” ir izstrādājis īpašu drošības programmu, kuras galvenais tēls ir Džimba. Programmas mērķis ir interaktīvā un viegli saprotamā valodā bērniem mācīt par personisko drošību saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

Lai zināšanas būtu pieejamas arī bērniem, kuri dzīvo ārpus Rīgas, esam izstrādājuši „Džimbas 11 soļu drošības programmu”. Tas ir 11 nodarbību cikls, kas paredzēts bērniem vecumā no četriem līdz astoņiem gadiem. Programmas mērķis ir izglītot pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērnus un viņu vecākus, mazinot vardarbības risku šo bērnu dzīvē.

Programmu īsteno īpaši sagatavoti nodarbību vadītāji – Džimbas drošības aģenti, kuri ar mūzikas, rotaļu, filmiņu un lomu spēļu palīdzību, sarežģītas un mulsinošas lietas pasniedz viegli un saprotami.

Lai speciālists varētu pilnvērtīgi darboties programmas īstenošanā, viņam ir jāiziet 3 dienu apmācība + 1 dienas supervīzija, kā arī ir nepieciešams interaktīvo materiālu komplekts – Džimbas drošības aģenta darba soma, kurā ietilpst Džimbas rokas lelle, Džimbas drošības aģenta rokas grāmata, situāciju kartes, Džimbas noteikumu plakāti, DVD ar filmām, CD ar Džimbas dziesmām, grāmatiņas, darba burtnīca un citi programmas materiāli.

Izvēloties īstenot „Džimbas drošības programmu” savā iestādē, Jūs kļūstat par “Centrs Dardedze” ilgtermiņa sadarbības partneri, tādējādi “Centrs Dardedze” apņemas metodiski atbalstīt un stiprināt Džimbas drošības aģentu, regulāri piedāvājot dažādas apmācības, seminārus, iespēju piedalīties konferencēs, nometnēs un kapacitātes celšanas darbnīcās, kā arī saņemt metodiskos un informatīvos materiālus bērniem, vecākiem un profesionāļiem.

Programma apstiprināta  kā pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programma (A programma 16 stundu apjomā).

Apmācību laiks 2021. gadā: tiks precizēts.

Dalības maksa vienai personai – EUR 228,- apmācības + EUR 169,- materiālu soma, kurā ietilpst Džimbas rokas lelle, Džimbas drošības aģenta rokas grāmata, situāciju kartes, Džimbas noteikumu plakāti, DVD ar filmām, CD ar Džimbas dziesmām, grāmtiņas, darba burtnīca un citi programmas materiāli.

Lai pieteiktos apmācībām, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu vai rakstiet uz epastu ilze.znotina@centrsdardedze.lv.

Vairāk informācijas par Džimbas drošības programmu atrodama www.dzimba.lv, kā arī zvanot pa tālruni 67600685